Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Dick Laan Pinkeltje en de parels
Pinkeltje zoekt naar de parels voor de kabouterkoningin. Hij vindt deze uiteindelijk na een tocht langs Artis en het Aquarium in een oud wrak. Vanaf ca. 5 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 81 pagina's (ePub2, 2 MB) | Van Holkema & Warendorf, Houten | 2011
E-book
Jocelyn Potter James and the giant peach
Nadat de ouders van James zijn overleden, woont hij bij zijn wrede tantes. Als er een reusachtige perzik in de tuin groeit, kan hij daarin ontsnappen om met heel grote insecten een avontuurlijke reis te maken. Met kleurenillustraties en opdrachten. Vanaf ca. 11 jaar.
Fictie
Engels | 40 pagina's | Pearson Education Limited, Edinburgh Gate, Harlow | 2014
Gedrukt boek
Tonke Dragt Verhalen van de tweelingbroers
vrij naar Babinase balladen
De tweelingbroers Jiacomo en Laurenzo lijken sprekend op elkaar, maar ze zijn heel verschillend van aard. Laurenzo is edelsmid en Jiacomo meesterdief. Samen beleven ze allerlei sprookjesachtige avonturen. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | 356 pagina's | Leopold, Amsterdam | 2011
Gedrukt boek
Tonke Dragt De goudsmid en de meesterdief
vrij naar Babinase balladen
De tweelingbroers Jiacomo en Laurenzo lijken sprekend op elkaar, maar ze zijn heel verschillend van aard. Laurenzo is edelsmid en Jiacomo meesterdief. Samen beleven ze allerlei sprookjesachtige avonturen. Met zwart-witillustraties. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | 347 pagina's | Leopold, Amsterdam | 2022
Gedrukt boek