Zoekresultaten
Resultaat 381 - 384 (van 384)
Janneke Schotveld Superjuffie op de Zuidpool
Superjuffie moet alles op alles zetten om de pinguïns op de Zuidpool te redden. Voorlezen vanaf ca. 7 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 136 pagina's | Van Holkema & Warendorf, Houten | 2017
Gedrukt boek
Tosca Menten Siem Subliem en het rode gevaar
Karel Meur is jaloers op de nieuwe geur van parfumfabriek de Hemelse Neuzen. Die is uitgevonden door Siem (9) op de struisvogelboerderij van zijn grootouders. Karel deinst nergens voor terug om het geheim van de geur te ontdekken. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 212 pagina's | Van Goor, Houten | 2017
Gedrukt boek
Vivian den Hollander Spekkie en Sproet
een griezelige ontdekking
Spekkie en Sproet zien een vreemde man bij het straatfeest. Al snel blijkt dat hij niet de nieuwe buurman is. Als Spekkie en Sproet op onderzoek uitgaan, doen ze een griezelige ontdekking. Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | 104 pagina's | Uitgeverij Ploegsma, Amsterdam | 2017
Gedrukt boek
Paul van Loon Griezelwielen
De slangenheks zet het Weerwolvenbos open voor griezelwezens. Daar komt de Geestenjager op af, die ook op weerwolven jaagt. Maar wie is die jongen in die rolstoel? Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | 166 pagina's | Leopold, Amsterdam | 2017
Gedrukt boek